SERVIS: 0917 112 112, PREDAJ: 0918 969 667. Otv. hodiny: Po-Pi: Predaj a servis: 07:30-17:00, ND a príslušenstvo: 07:30-16:00, So-Ne: zatvorené.

Ďalšie

  C3 YOU

  VYBERTE SI CITROËN C3 UŽ ZA 12 990 €!

  Obľúbené mestské vozidlo Citroën C3 YOU s praktickou výbavou, 4- ročnou zárukou a výhodným financovaním Citroën Privilege

  KOMFORT A ŠTÝL 

  • Zamilujte si YOU! Mestský hatchback C3 vo výbave YOU! s výkonným a úsporným benzínovým motorom Puretech 83 S&S BVM6.
  • Audiosystém RCE DAB s 5″ dotykovou obrazovkou a ovládaním na volante, funkciou Bluetooth.
  • Užitočné a intuitívne asistenčné systémy pre bezpečnosť a pohodlie na palube, vrátane asistenta rozjazdu do kopca, Systém upozornenia na nechcené prekročenie jazdného pruhu, Coffee Break Alert (upozornenie na možnú únavu vodiča), tempomat s obmedzovačom rýchlosti.
  • Tónované sklá a personalizované prvky ako sú orámovanie hmlových svetlometov v bielej farbe, biele kryty vonkajších spätných zrkadiel a nálepka YOU! pod vonkajšími spätnými zrkadlami pre ešte štýlovejší dizajn vozidla. 

  C3 ZA 229 €/MES. S DPH?

  Objavte ponuku operatívneho leasingu Citroën paušál

  • Zmluvné obdobie 36 mesiacov a 10 000 km/rok.
  • Bez akontácie a počiatočných nákladov.
  • Vrátane kompletného poistenia (PZP + Kasko).
  • Vrátane kompletného servisu.

  AKO ZÍSKAM VŠETKY BENEFITY?

  Pre všetky informácie o využití benefitov pre akciu Vyberte si YOU! kontaktujte našich predajcov, alebo požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

  Platnosť ponuky od 1.5. do 31.8.2024 alebo do vypredania zásob. O dostupnej farebnej kombinácii Citroën C3 YOU! sa informujte u našich predajcov.  

  * Uvedená akciová cena zahŕňa PRIVILEGE BONUS a BONUS. CITROËN PRIVILEGE BONUS je platný len v prípade financovania vozidla cez CITROËN FINANCIAL SERVICES. CITROËN FINANCIAL SERVICES je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s. r. o. Ponuka financovania s využitím Privilege Bonusu Vám bude poskytnutá našimi predajcami.

  V prípade záujmu o navýšenie nájazdu kilometrov nás kontaktujte pre upravenie ponuky na mieru.

  V cene produktu Citroën Paušál nie sú zahrnuté zimné pneumatiky a diaľničná známka.

  Citroën Paušál je realizovaný spoločnosťou ALD Automotive Slovakia s.r.o., ktorá si vyhradzuje právo individuálne upraviť ponuku financovania pri zmene parametrov. Citroën Paušál realizovaný spol. ALD Automotive Slovakia, podlieha kreditnému schvaľovaniu. V prípade zamietnutia ponuky schvaľovania nie je možné realizovať produkt Citroën Paušál.

  Skladové vozidlá

  Zobraziť všetky