Nový Citroën C3 predstavuje hatchback inšpirujúceho vzhľadu, ktorý sa odlišuje svojim unikátnym dizajnom. So svojimi 97 kombináciami personalizácie exteriéru sa nepodobá na žiadné iné vozidlo. Z hľadiska komfortu je nový Citroën C3 vybavený novými sedadlami Advanced Comfort a systémami pruženia, vďaka ktorým obsadil prvé miesto vo svojej kategórii. Vozidlo sa vyznačuje modernosťou a konektivitou a poskytuje aj 12 asistenčných systémov na podporu riadenia, ktoré uľahčujú každodenný život za volantom.

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.

 


Citroën Berlingo vhodný pre rodinu aj podnikanie. Priestranný a pohodlný Citroën Berlingo poskytuje možnosti personalizácie a odlišuje sa mnohými prednosťami: rekordný objem voľného priestoru, výnimočná modularita s verziou aj s 3 samostatnými sklopiteľnými zadnými sedadlami, rozmanité odkladacie priestory s multifunkčnou strechou Modutop®* novej generácie a starostlivé spracovanie farieb a materiálov v rôznych voliteľných štýloch interiéru. Má výrazný a odvážny charakter, dynamická silueta, dizajnérske ochranné prvky Airbump® a farebné lemovania*: Citroën Berlingo je legendárnou ikonou segmentu „ludospace“.

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.


Citroën Grand C4 SpaceTourer je energické a moderné vozidlo s jedinečnými a dynamickými tvarmi, plynulými líniami, odvážnym vzhľadom a dizajnom výraznejšieho štatutárneho charakteru. Jeho estetické hodnoty dizajnu zušľachťujú čierne lesklé dvojité šípy orámované chrómovanou lištou, predná energická maska, ktorá inšpiruje dynamiku a výkon, dvojfarebné lakovanie s čiernou strechou, ako aj strešné oblúky Silver (striebornej farby). K dispozícii má širokú škálu farieb (biela Banquise, sivá Platinium, sivá Artense, červená Rubi, čierna Onyx, béžová Sable, modrá Alchemy.

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.

Ak máte špeciálne požiadavky kontaktujte predajcu, radi vám pripravíme cenovú ponuku.

KONTAKT:

Dušan Cymorek: 0918 969 668poslať e-mail

Zuzana Ježíková: 0918 969 006poslať e-mail

Ivan Varady: 0918 969 667poslať e-mail


Obrázky vozidiel sú ilustračné. Ponuka je platná do 30.04.2021 alebo do vypredania. Zľavy nie je možné kumulovať. Viac informácií u predajcov.