Nový Citroën C3 predstavuje hatchback inšpirujúceho vzhľadu, ktorý sa odlišuje svojim unikátnym dizajnom. So svojimi 97 kombináciami personalizácie exteriéru sa nepodobá na žiadné iné vozidlo. Z hľadiska komfortu je nový Citroën C3 vybavený novými sedadlami Advanced Comfort a systémami pruženia, vďaka ktorým obsadil prvé miesto vo svojej kategórii. Vozidlo sa vyznačuje modernosťou a konektivitou a poskytuje aj 12 asistenčných systémov na podporu riadenia, ktoré uľahčujú každodenný život za volantom.

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.

 


Citroën Berlingo vhodný pre rodinu aj podnikanie. Priestranný a pohodlný Citroën Berlingo poskytuje možnosti personalizácie a odlišuje sa mnohými prednosťami: rekordný objem voľného priestoru, výnimočná modularita s verziou aj s 3 samostatnými sklopiteľnými zadnými sedadlami, rozmanité odkladacie priestory s multifunkčnou strechou Modutop®* novej generácie a starostlivé spracovanie farieb a materiálov v rôznych voliteľných štýloch interiéru. Má výrazný a odvážny charakter, dynamická silueta, dizajnérske ochranné prvky Airbump® a farebné lemovania*: Citroën Berlingo je legendárnou ikonou segmentu „ludospace“.

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.


Citroën Grand C4 SpaceTourer je energické a moderné vozidlo s jedinečnými a dynamickými tvarmi, plynulými líniami, odvážnym vzhľadom a dizajnom výraznejšieho štatutárneho charakteru. Jeho estetické hodnoty dizajnu zušľachťujú čierne lesklé dvojité šípy orámované chrómovanou lištou, predná energická maska, ktorá inšpiruje dynamiku a výkon, dvojfarebné lakovanie s čiernou strechou, ako aj strešné oblúky Silver (striebornej farby). K dispozícii má širokú škálu farieb (biela Banquise, sivá Platinium, sivá Artense, červená Rubi, čierna Onyx, béžová Sable, modrá Alchemy.

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.


Citroën C4 sa presadzuje svojou odlišnosťou spojením sily a výrazného charakteru SUV: veľké kolesá, výrazné a svalnaté línie ale aj elegancie, plynulých línií a dynamiky kompaktného hatchbacku: aerodnymická silueta, jemné línie a identifikačné grafické prvky, nový svetelný podpis vpredu a vzadu.

Vysoko posadená kapota, predná strana preberajúca nové estetické princípy značky Citroën: svetelný podpis v tvare písmena V so svetlometmi rozdelenými do dvoch úrovní a chrómované dvojité šípy, ktoré sú pretiahnuté po celej šírke vozidla. Je vybavený odpružením s progresívnymi hydraulickými dorazmi®, ktoré poskytujú dokonalý komfort a pocit jazdy na lietajúcom koberci, v prospech pohody na palube, dynamiky a pohodlnej jazdy.

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.


Citroën C5 Aircross je 100 % SUV svojou morfológiou s veľkými kolesami, svalnatým a ochranárskym dizajnom, zvýšenou svetlou výškou. Využíva program Citroën Advanced Comfort® s dvomi exkluzívnymi inováciami značky Citroën: odpruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi a sedadlá Advanced Comfort. Vďaka jeho 3 zadným samostatne posuvným a zasúvateľným sedadlám so sklopnými operadlami je C5 Aircross najpohodlnejšie a najmodulovateľnejšie vozidlo vo svojom segmente. Objem batožinového priestoru od 580 do 720 litrov je novou referenciou v segmente. So svojimi 20 asistenčnými technológiami a 6 technológiami konektivity predstavuje SUV budúcej generácie (SUV Next Generation).

Pozrite si cenník a vyberte si podľa vlastných predstáv.


Ak máte špeciálne požiadavky kontaktujte predajcu, radi vám pripravíme cenovú ponuku.

KONTAKT:

Dušan Cymorek: 0918 969 668poslať e-mail

Zuzana Ježíková: 0918 969 006poslať e-mail

Ivan Varady: 0918 969 667poslať e-mail


Obrázky vozidiel sú ilustračné. Ponuka je platná do 30.08.2021 alebo do vypredania. Zľavy nie je možné kumulovať. Viac informácií u predajcov.