Tel: 02/48 484 170. Otváracie hodiny: Po-Pi: Predaj 07:30-18:00, Servis 07:30-17:00, So-Ne: zatvorené.

Ďalšie

  COMFORT DAYS – CITROËN BERLINGO BUSINESS

  Obrázok

  MODERNÉ A PRACOVNÉ

  Berlingo Business disponuje dĺžkou 4,40 m. Vysunuté čelné sklo poskytujúce viac priestoru a presvetlenia. Siluetu vozidla zvyšujú pozdĺžne strešné nosiče a skrášľujú dizajnérske prvky Airbump®, ktoré trvale chránia karosériu.

  24 FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ

  Berlingo Business ponúka širokú škálu farieb laku karosérie. Vyznačuje sa tiež dizajnérsky prepracovanou palubnou doskou čistých línií, ktorá disponuje rôznymi odkladacími priestormi. Kabína poskytuje vysokú pozíciu sedadla vodiča.

  Obrázok

  VOZIDLO PROFESIONÁLOV

  uprednostňujúcich praktickosť a pohodlie. Je dodávané s pevnou oceľovou prepážkou za druhým radom sedadiel umožňujúcou bezpečnú prepravu nákladu i cestujúcich. Upravený podvozok a zosilnené pneumatiky zvyšujú užitočnú hmotnosť Berlinga.

   

  Pre bližšie informácie kontaktujte svojho predajcu:

   

  Ivan VÁRADY

  0918 969 667, varady@danubiaservice.sk

   

  Zuzana JEŽÍKOVÁ

  0918 969 006, predajcbc@danubiaservice.sk

   


   

  Akcia na BERLINGO BUSINESS platí od 1. 9. do 31. 12. 2022. Akcia je platná pre vozidlá s modelovým rokom A040, A042 a A050.
  (1) CITROËN PRIVILEGE BONUS je platný len v prípade financovania vozidla cez CITROËN FINANCIAL SERVICES. (2) ODKUPNÝ BONUS je podmienený výkupom vozidla. CITROËN FINANCIAL SERVICES je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s. r. o. Ponuka financovania s využitím Privilege Bonusu Vám bude poskytnutá predajcom značky CITROËN. Ponuka 4-ročnej záruky ZDARMA platí pre vozidlá objednané počas platnosti akcie a ide o program záruky ESSENTIAL DRIVE na 48 mesiacov/60 000 km. Ponuku 4-ročnej záruky ZDARMA a ODKUPNÝ BONUS nie je možné kombinovať s flotilovými podmienkami. Využívanie služby 8-ročná asistencia je viazaná na bezplatnú registráciu. Všetky ceny uvádzané v akciovom cenníku sú platné v prípade registrácie vozidla kupujúcim v členských štátoch Európskej únie (EU), štátoch Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP) a vo Švajčiarsku, ktorú kupujúci riadne preukáže predávajúcemu predložením kópie príslušného osvedčenia o evidencii vozidla najneskôr v posledný deň kalendárneho mesiaca, v ktorom bolo vozidlo prevzaté zákazníkom. V prípade nesplnenia uvedených podmienok platia ceny a príplatky uvádzané v základnom cenníku. Použitie akciového cenníka je vylúčené aj v prípade špekulatívneho konania, najmä účelovej registrácie alebo zmeny registrácie vozidla. Viac informácií poskytne autorizovaný predajca na vyžiadanie. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Obrázok vozidla je ilustračný. Pri financovaní vozidla FEEL PureTech 110 S&S BVM6 v akciovej cene 18 990 € platíte pri akontácii 9 495 € len 187,15 € mesačne, s dobou splácania 60 mesiacov; k tomu balík poistenia vo výške 65,22 € mesačne. Celková výška spotrebiteľského úveru je 9 495 €, úroková sadzba je: 6,81% p.a., počet splátok je 60. Spracovateľský poplatok je 0 €, poplatok za prevod vlastníctva je 1 €. RPMN je vo výške 19,28 % p.a. vrátane poistenia. Celková čiastka bez akontácie, ktorú musí klient zaplatiť je: 15 143,20 €. Nejedná sa o záväznú ponuku na uzavretie zmluvy. Príklad financovania je orientačný a jeho parametre sa môžu líšiť. CITROEN FINANCIAL SERVICES je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s.r.o.

  Skladové vozidlá

  Zobraziť všetky