SERVIS: 0917 112 112, PREDAJ: 0918 969 667. Otv. hodiny: Po-Pi: Predaj a servis: 07:30-17:00, ND a príslušenstvo: 07:30-16:00, So-Ne: zatvorené.

Ďalšie

  Nový Citroën ë-C3

  Najkomfortnejší vo svojej triede

  To najpohodlnejšie z Citroënu v mestskom vozidle so sedadlami Advanced Comfort® a odpružením s progresívnymi hydraulickými dorazmi.

  Jednoducho ëlektric

  S dojazdom 320km (podľa WLTP) a rýchlym nabíjaním z 20% na 80% za 26 minút predstavuje ë-C3 ideálne vozidlo pre vaše každodenné cesty.

  Plne vybavený

  Ë-C3 má najmodernejší infotainment, konektivitu a bezpečnostné systémy, ktoré Vám uľahčia každodenné cesty.

  100% ELEKTRICKÝ A HRDÝ EURÓPAN

  Najkomfortnejší vo svojej triede

  Ë-C3 má ako prvé vozidlo v segmente mestských vozidiel odpruženie Citroën Advanced Comfort® dorazmi pre hladkú jazdu bez vibrácií. Jeho pohodlie plne oceníte aj vďaka komfortným sedadlám Citroën Advanced Comfort®. To všetko pri vychutnávaní si tichej jazdy bez emisií.

  Kompaktný a mestský ë-C3 vám tiež umožňuje vychutnať si zvýšený posed pri riadení pre lepší výhľad a väčšiu bezpečnosť v meste a na ceste.

  Jednoducho elektrické

  Nový ë-C3 je postavený na inteligentnej a efektívnej globálnej platforme určenej pre Európu. Jeho batéria s kapacitou 44kWh ponúka dojazd až 320km WLTP, pričom batéria sa nabije len za 26 minút z 20% na 80%. Nový ë-C3 je ideálny pre všetky Vaše každodenné cesty a voľnočasové aktivity. Využite prepojené služby dostupné prostredníctvom aplikácie MyCitroën.

  Aplikácia Citroën e-Routes je sprievodca vodiča k najefektívnejšiemu plánovaniu trasy, jednoduchému monitorovaniu stavu batérie a aktuálnym údajom o sieti nabíjacích staníc.

  Plne vybavený

  Na palube ë-C3 nájdete infotejnment prístupný z hlavného 10,25″ dotykového displeja, ako aj bezdrôtovú funkciu Wifi, ktorá umožňuje prepojenie smartfónu s Apple Carplay a Android Auto. Na novom volante je k dispozícií aj množstvo ovládacích prvkov.

  Skladové vozidlá

  Zobraziť všetky