OBJAVTE SUV ZNAČKY CITROËN!

Hľadáte auto, ktoré vyzerá športovo? Ponuka SUV Citroën splní Vaše očakávania svojim odvážnym moderným vzhľadom, vysokou úrovňou komfortu, bohatou technologickou výbavou (podporné prvky riadenia, multimediálne služby, bezpečnostná výbava…) a mimoriadnou jazdnou stabilitou.

 

SUV Citroën C5 Aircross

NOVÉ SUV C5 AIRCROSS

Nové SUV C5 Aircross prináša vďaka tlmičom s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ a sedadlám Advanced Comfort nový zážitok z jazdy spojený s výnimočným komfortom. Citroën C5 Aircross je SUV novej generácie, ktoré ponúka najväčší batožinový priestor vo svojom segmente (580–720 l podľa polohy sedadiel), 20 podporných prvkov riadenia a 6 technologií konektivity.

 

747x322_Agilité_C3_Aircross-flou.254858.5KOMPAKTNÉ SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 Aircross sa vo svete SUV odlišuje svojim výrazným, originálnym a sviežim vzhľadom. V jeho štýle sa snúbi robustnosť a ochrana vďaka vysokej kapote s výrazným chromovaným logom, ktoré v podobe ozdobných pozdĺžnych líšt prechádza až k LED denným svetlám.

                                                                                                        Vyberte si svoje nové vozidlo a kontaktujte nás pre viac informácií. Radi vás uvidíme aj na testovacej jazde v showroome Citroen na Rožňavskej 30.

Viac informácií u našich predajcov. Obrázky majú ilustračný charakter.