VIDEOCHECK JE NOVÁ BEZPLATNÁ SLUŽBA

Za odsúhlasenie opravy cez Videocheck teraz získate kupón v hodnote 15 € na ďalší nákup*.

 

Videocheck je nástroj elektronickej komunikácie vďaka ktorému je možné on-line potvrdenie rozsahu vykonaných prác zákazky medzi zákazníkom a servisom.

Video záznam je dôveryhodný doklad pre zákazníka pre zdôvodnenie odporúčaných dodatočných prác servisom a je porovnateľný s bežnou prehliadkou vozidla za prítomnosti zákazníka. Umožňujeme zákazníkom v podstate získať bezkontaktnú ponuku a odporúčanie servisu na dodatočné práce a rozšírenie zákazky. Rozšírenie zákazky a rozšírenie servisných zákrokov odsúhlasí zákazník vďaka videozáznamu.

Ako služba funguje?

1. Priveziete svoje vozidlo do autorizovaného servisu Citroën.
2. Prijímací technik prevezme od Vás vozidlo a otvorí zákazku na Vami požadované servisné úkony.
3. Mechanik vykoná Vami požadované objednané servisné úkony. Následne vozidlo dôkladne preverí a vytvorí videozáznam, v ktorom zrekapituluje odporúčanie servisu na ďalšie dodatočné práce a rozšírenie zákazky.(napr. zistí opotrebenie brzdových platničiek, opotrebenie pneumatík atď……)
4.  Prostredníctvom SMS alebo e-mailu obdržíte odkaz na video s prehliadkou vozidla a návrhom rozpočtu na dodatočné práce.
5.  Pozriete si video. Náš technik v ňom vysvetlí, aké operácie by bolo vhodné urobiť.
6.  Zrealizované následne budú len také dodatočné úkony, ktoré ste si schválili pomocou zaslaného formulára.
7.  Po ukončení servisných prác si vozidlo vyzdvihnete.

KONTAKT: 0917 112 112

Do servisu Citroën bez obáv a bezpečne!

novicevideocheck

POZRITE SA AKO TO FUNGUJE:


 

*Akcia platí do 31.8.2021. Odsúhlasená oprava prostredníctvom služby Videocheck musí obsahovať originálne diely v minimálnej hodnote 100 € s DPH. Kupón v hodnote 15 € s DPH je možné použiť na budúce servisné práce alebo nákup originálnych dielov Citroën. Platnosť kupónu je 2 mesiace od jeho vystavenia a je možné ho použiť len v servise, ktorý ho vystavil. Zľavu nie je možné kumulovať s inými akciovými ponukami. Služba Videocheck sa zavádza postupne a nemusí byť dostupná vo všetkých autorizovaných servisoch Citroën, preto sa informujte o možnostiach u technika na 0917 112 112. Ponuka platí v participujúcich servisoch Citroën.