SERVIS: 0917 112 112, PREDAJ: 0918 969 667. Otv. hodiny: Po-Pi: Predaj a servis: 07:30-17:00, ND a príslušenstvo: 07:30-16:00, So-Ne: zatvorené.

Ďalšie

  VYUŽITE ODKUPNÝ BONUS AŽ 1500 €

  VYUŽITE ODKUPNÝ BONUS AŽ 1500 €  

  CITROËN C3 AIRCROSS SUV S ODKUPNÝM BONUSOM A VÝHODNÝM FINANCOVANÍM

  MAXIMÁLNY KOMFORT

   

  • Mestské SUV C3 Aircross s výkonným a úsporným benzínovým motorom Puretech 110 S&S BVM6.
  • Nové sedadlá Advanced Comfort Seats pre ešte viac pohodlia. Sedadlá so širokým a veľkorysým dizajnom ponúkajú dokonalý komfort. 
  • Nový 9“ displej pre väčšiu ergonómiu a praktickosť používania s funkciou Mirror Screen.
  • 12 užitočných a intuitývnych asistenčných systémov pre bezpečnosť a pohodlie na palube, vrátane asistenta rozjazdu do kopca.

  AKO ZÍSKAM VŠETKY BENEFITY

  Všetky informácie o využití benefitov pre akciu Citroën výmena kontaktujte Vášho preferovaného predajcu alebo požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

  Ivan VÁRADY

  Vedúci predaja vozidiel Citroën

  Zuzana JEŽÍKOVÁ

  Predajca vozidiel Citroën

  Platnosť od 1. 5. 2023 do 30.6. 2023. O ihneď dostupnej farebnej kombinácii, stupni výbavy a motorizácii vozidiel Citroën C3 Aicross sa informujte u nášho predajcu.  

  Uvedená akciová cena zahŕňa PRIVILEGE BONUS a ODKUPNÝ BONUS.

  Dostupné len do vypredania skladových zásob, motorizáciu nie je možné objednať do výroby. ODKUPNÝ BONUS je podmienený výkupom vozidla a je platný len na skladové vozidlá. CITROËN PRIVILEGE BONUS je platný len v prípade financovania vozidla cez CITROËN FINANCIAL SERVICES. CITROËN FINANCIAL SERVICES je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s. r. o. Ponuka financovania s využitím Privilege Bonusu Vám bude poskytnutá predajcom značky CITROËN.

  Skladové vozidlá

  Zobraziť všetky